Toyota Katowice – używane auta z gwarancją

Już dziś zachęcamy wszystkie osoby z Katowic i okolic do autoryzowanego salonu Toyoty. Prowadzimy sprzedaż samochodów zarówno nowych, jak i używanych. Każdy model cechuje się wysoką jakością wykonania. Bogate wyposażenie oraz nowoczesne technologie sprawiają, że Toyota od lat pozostaje niezawodna.

Toyota

Jeśli stawiasz na oszczędność, wybierz samochód hybrydowy. Samochody rodzinne świetnie sprawdzą się, jeśli potrzebujesz dużej przestrzeni, a także pojemnego bagażnika. Z kolei samochody miejskie idealnie nadają się do częstej i ekonomicznej jazdy po mieście. SUV sprawdzi się dla tych kochających przygodę oraz wygodę. W swojej ofercie posiadamy także samochody dostawcze. Jak widać mamy doskonałą ofertę dla wszystkich osób, które wyszukują „Toyota Katowice”.

Toyota Katowice używane dobrym wyborem?

Nasz salon prowadzi także sprzedaż samochodów używanych. Wszystkie sprawdzane są na autoryzowanej stacji obsługi, dając gwarancję, że pojazd posłuży przez długi czas. Warto wspomnieć także o programie „Toyota pewne auto”, którego celem jest zagwarantowanie jak największej jakości sprzedawanych pojazdów. Wszystkie auta poddawane są kontroli na stacji diagnostycznej i tylko te, które poprawnie ją przejdą, dopuszczone są do sprzedaży. Jeśli jesteś z Katowic lub okolic, warto zajrzeć do naszego salonu, aby poznać ofertę Toyota Katowice używane.

Odwiedź także nasz serwis Toyota Katowice

Mieszkasz w Katowicach i zastanawiasz się, gdzie jest rzetelny serwis Toyoty? Zapraszamy do Zabrza! Nasz serwis oferuje usługi blacharsko – lakiernicze samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Ekspresowe naprawy drobnych uszkodzeń lakieru, renowację powłok lakierniczych – te i wiele innych usług świadczy nasz serwis. Dodatkowo oferujemy samochody zastępcze, które dostępne są na czas naprawy. Jak widać nasza oferta serwis Toyota Katowice jest niezwykle bogata.

Toyota Plus to gwarancja jakości

Dzięki programowi Toyota Plus masz pewność, że sprzedawane pojazdy posłużą Ci na długo. Kontroli na stacji diagnostycznej, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu poddawany jest każdy samochód. Potwierdzenie takiej kontroli dostajesz w specjalnym dokumencie, tzw. certyfikat kontroli jakości.

Zobacz więcej!
Dodatkowo zyskujesz 12 lub 24-miesięczna gwarancję na używane samochody– dotyczy ona zarówno modeli Toyoty, jak i innych marek. Warto również dodać, że zapewniamy całodobową pomoc Assistance, a także pokrycie kosztów holowania do najbliższego autoryzowanego salonu. Ochrona dostępna jest w dwóch wariantach – optimum oraz premium. Różnią się one od siebie zakresem objętych elementów.