Nowe, dostępne na miejscu

Samochody, których szukasz nie są obecnie dostępne.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą

  *pola wymagane

  Toyota dostępna od ręki

  W naszym salonie nie musisz czekać na nowe auto. Wystarczy przyjść i kupić. Pandemia spowodowała drastyczny spadek dostępności nowych samochodów. Tylko na rynku europejskim brakuje 1,5 mln nowych aut. Na pojazdy premium w wielu miejscach trzeba czekać ponad rok. Tymczasem w salonie Toyota Ja-Now-An od ręki można kupić kilka modeli.

  Samochody bez kolejki i czekania

  Globalna pandemia spowodowała zakłócenia w dostawach części, fabryki zmniejszyły produkcję aut, pojawiły się problemy z dostawami stali, lub półprzewodników. Wszystkie te czynniki powodują, że brakuje nowych samochodów. Na pojazdy premium trzeba czekać nawet kilkanaście miesięcy. Jednak nasz salon oferuje nowe pojazdy. Wystarczy przyjechać i kupić. Bez czekania oferujemy na miejscu Toyotę Yaris, RAV4 i Corollę w kilku wersjach wyposażenia.

  Toyota Yaris – kup zanim zrobią to inni

  Miejski samochód od lat cieszy się sporą popularnością wśród kierowców. Najnowsza wersja Yarisa to nowoczesny wygląd i niezawodna, japońska technologia. Auto oferowane jest z silnikami benzynowymi lub napędem hybrydowym. Samochód spala zaledwie 4 litry na 100 km. Yaris to wybór, który się opłaca. W salonie Toyota Ja-Now-An posiadamy zarówno benzynowe, jak i hybrydowe modele Toyoty Yaris, dostępne bez kolejki. Można wpaść i wybrać konkretny model. U Nas nie trzeba czekać.

  RAV4 – nie pozwól odjechać takiej okazji

  Jest to ekologiczny, ekonomiczny SUV z bardzo nowoczesnym silnikiem. Toyota RAV4 oferowana jest z różnymi napędami, coraz większą popularnością cieszy się hybryda. Innowacyjna technologia umożliwia wykorzystanie mocy elektrycznej w 80%. Wersja hybrydowa możne posiadać silnik:

  • 4 × 4 o mocy 222 KM,
  • 4 × 2 napędzany 218 KM.

  Jest to wyrazisty SUV, z napędem przyjaznym dla portfela i środowiska. Kup RAV4 bez kolejki, zanim zrobią to inni.

  Corolla – szkoda przegapić taką ofertę

  To legendarny kompakt japońskiej marki, obecnie produkowany jest w trzech wersjach:

  • hatchback,
  • sedan,
  • kombi.

  Samochód zachęca ciekawym wyglądem, przemyślanym, przestronnym wnętrzem, bogatym wyposażeniem, ale także niskim zużyciem benzyny. Corolla posiada przedni napęd, można ją kupić z automatyczną lub 6-biegową manualną skrzynią biegów. Kompakt oferowany jest z napędem benzynowym lub hybrydowym, dostępne są różne wersje silnika. Auto spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, posiada nowoczesne nadwozie, które gwarantuje dynamiczną i komfortową jazdę. W naszym salonie nie trzeba czekać na Corolle, wystarczy przyjechać i kupić. Wyprzedź innych, a nie będziesz musiał stać w kolejce. Problemy z dostępnością samochodów cały czas się pogłębiają, nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Jeżeli chcesz kupić auto, musisz zacząć działać. Teraz jest ostatni moment, aby kupić auto od ręki.