Opel

Wyświetlanie jednego wyniku

Ople używane samochody – prawdziwa klasyka

Historia marki sięga XIX wieku. Jest to jedna z najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. Oferujemy używane Ople, które są jak nowe. Każdy model jest dokładnie sprawdzany i posiada gwarancję. Zapewniamy szybką transakcję i minimum formalności. Nasze auta to wybór na lata.

Niemiecka technologia

Ople są doceniane przez klientów. Użytkownicy wybierają sprawdzoną technologię, praktyczne rozwiązania i bezpretensjonalny wygląd.

Opel – samochód dla każdego

Firma od lat produkuje samochody wszystkich segmentów. Bardzo dużą popularnością cieszy się miejska Corsa, rodzinna Astra i bardziej luksusowa Insygnia. Interesująco prezentują się  nieco większe familijne auta Combo Life, Crossland i minivan Zafira Life. Opel oferuje także auta dostawcze m.in.

  • Combo,
  • Vivaro,
  • Movano.

Hybrydy i elektryki – nowoczesność w zgodzie z naturą

Koncern produkuje samochody, które są przyjazne dla środowiska, ale także kierowcy. Nowatorska technologia sprawia, że auta osiągają imponujące wyniki. Bardzo ciekawą propozycją jest Corsa-e z napędem w pełni elektrycznym. Wystarczy zaledwie 30 minut, aby naładować akumulator. Zasięg jazdy to ponad 300 km. Ciekawą propozycją jest także Mokka-e, która jest elektrykiem i SUV-em w jednym. Prądem napędzane są także nieco większe modele VIVARO-e oraz ZAFIRA-e LIFE. W ofercie Opla znajdują się również samochody posiadające silnik elektryczny i benzynowy, mowa o Grandland X Hybrid z napędem na przednią oś i Grandland X Hybrid4 z napędem 4×4.

Ople używane jak nowe

Firma pewnyautomobil.pl oferuje wyłącznie sprawdzone modele. Weryfikacją stanu technicznego zajmują się wykwalifikowani serwisanci z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie przepuszczą nawet najdrobniejszej usterki. Opel używany z gwarancją to pewność dobrego zakupu i wielu lat bezawaryjnej jazdy.

Używane Ople są jednymi z najczęściej kupowanych aut w naszym kraju. Polacy poznali i doceniają auta tej marki. Opel używany na gwarancji to idealny wybór, którego nie będziemy żałować. Dodajmy, że pewnyautomobil.pl zapewnia szybką transakcję, a formalności są zredukowane do minimum.

Ciekawa przeszłość

Adam Opel, czyli twórca marki zaczynał od produkcji maszyn do szycia i rowerów. Wiele modeli przeszło do historii motoryzacji i nosi miano klasyków, można tutaj wymienić Kadetta, Omegę oraz ukochaną przez Polaków Astrę. Pod koniec XX wieku, w 1998 roku została uruchomiona fabryka Opla w Gliwicach. Ze śląskiej taśmy przez ponad 20 lat zjechały m.in. Astry, Agille, Zafiry i Cascady. W śląskiej fabryce wyprodukowano dotąd ponad 2 mln samochodów.