Komis samochodowy Katowice – kup lub sprzedaj używane auto

Postaw na autoryzowany salon Toyoty, który swoją działalność prowadzi od ponad 20 lat. Oferujemy skup samochodów Katowice oraz sprzedaż samochodów używanych – nie tylko Toyoty, ale też innych marek. Sprawia to, że każdy klient z pewnością znajdzie model odpowiedni dla swoich potrzeb i wymagań.

komis samochodowy katowice

Auto komis Katowice – sprzedaj swój samochód

Komis samochodowy Katowice to znakomity wybór, jeśli masz zamiar sprzedać swoje auto na idealnych warunkach, w szybki sposób. Jedyne co należy zrobić, sprzedając auto do skupu, to przywieźć je do niego lub wskazać miejsce odbioru pojazdu i podpisać umowę. To zdecydowanie najwygodniejsza forma sprzedaży, ponieważ nie trzeba tracić czasu oraz pieniędzy na mycie auta z zewnątrz, czyszczenie tapicerki, polerowanie lakieru czy też odpowiadanie na setki telefonów i maili od osób z ogłoszenia. Ponadto, warto zauważyć, że nasza firma kupuje auta w dobrym stanie technicznym – zarówno te prawie nowe, jak i nieco starsze.

Planujesz kupić używany samochód w Katowicach? Komis Toyota najlepszym wyborem

Interesuje Cię auto komis Katowice lub w okolicach? Warto spojrzeć na naszą ofertę samochodów używanych, jeśli decydujesz się na zakup właśnie takiego auta. Możesz kupić samochody używane, zarówno zakupione i serwisowane w Polsce, jak i za granicą. Jedną z głównych zalet naszego komisu samochodowego jest posiadanie bogatej oferty. Jeśli więc wahasz się między kilkoma modelami, możesz samodzielnie wyrobić sobie opinię, dokładnie oglądając auto przed jego zakupem. Dla przykładu – jeśli zastanawiasz się, czy najlepszym wyborem dla jest Kia Ceed, Opel Astra czy Toyota Yaris, jest duża szansa, że w autokomisie w Zabrzu znajdziesz wszystkie te trzy samochody.

Samochody używane z Katowic są dobrą inwestycją

Dowodem na to, że można kupić auto używane, które będzie dobrą inwestycją, jest nasza oferta. Pewna historia, sprawdzony przebieg oraz stan techniczny potwierdzony skrupulatną kontrolą, to tylko niektóre z korzyści. Samochody osobowe w naszym programie objęte są gwarancją Toyota Plus na co najmniej 12 miesięcy. Zobacz nasze ogłoszenia i przekonaj się, że używany może oznaczać pewny. Oferujemy sporo używanych modeli nie tylko Toyoty, między innymi:

Samochody poleasingowe Katowice też są dobrą opcją

Największą zaletą samochodów poleasingowych jest ich wiek. Jeżeli pojazd był przedmiotem leasingu, często szuka nowego właściciela już po trzech latach.  Ich zaletą jest też fakt, że posiadają jasną historię i pełną dokumentację użytkowania oraz pochodzenia. Ze względu na warunki zawarte w umowie leasingu, pojazdy te muszą być regularnie serwisowane w autoryzowanych serwisach. Samochody poleasingoweKatowice z naszego komisu to perfekcyjna opcja, jeśli szukasz używanego auta w dobrym stanie. Dlatego też, jeśli jesteś z Katowic lub okolic, warto poświęcić czas i nas odwiedzić.


Toyota Katowice samochody używane to najlepszy wybór, jeśli chcesz szybko, ale też sprawnie kupić używane auto w dobrej cenie i na idealnych warunkach.

Zobacz wszystkie samochody!