Toyota SmartPlan | Pewny Automobil

Toyota SmartPlan

Toyota leasing SmartPlan to rozwiązanie stworzone z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Pozwala na maksymalną elastyczność w doborze warunków finansowania, gwarantuje niskie koszty leasingu, a wszelkie formalności załatwisz komfortowo u najbliższego dilera. Sprawdź, dlaczego warto wybrać SmartPlan.

Toyota SmartPlan

Zalety wyboru takiego rozwiązania

Toyota SmartPlan to świetny sposób na finansowanie samochodu, a jego największe zalety to:

  • elastyczne warunki – oferta leasingowa skrojona na możliwości i potrzeby mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,
  • korzystne zasady – finansowanie nowych i używanych samochodów marki Toyota, wraz z gwarancją ich odkupu przez Dilera po zakończeniu umowy,
  • przejrzyste koszty – niskie i przewidywalne koszty przez cały okres trwania leasingu,
  • pełen komfort – nie musisz martwić się o serwis czy wymianę opon.

Jak działa SmartPlan Toyota?

Na początku samodzielnie decydujesz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wpłatę wstępną. W trakcie trwania leasingu spłacasz jedynie kwotę utraty wartości auta, dzięki czemu płacisz niską ratę miesięczną. Na zakończenie leasingu możesz wykupić auto, przedłużyć jego finansowanie lub wymienić je na nowe auto.

3 warianty leasingu

W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech wariantów leasingu SmartPlan:

  1. Easy – leasing operacyjny z gwarantowaną wysoką wartością wykupu samochodu, której konsekwencją jest bardzo niska rata. Dodatkowym elementem wpływającym na wysokość raty jest preferencyjne oprocentowanie i specjalne rabaty tylko dla klientów Leasingu SmartPlan. Pod jednym numerem Centrum Technicznego możesz zgłosić szkodę, uzyskać informacje na temat likwidacji szkód, pomoc w udzielaniu świadczeń assistance, umówić się z dilerem na przegląd lub wymianę opon.
  2. Easy plus – plusem tego wariantu jest bardzo konkurencyjne ubezpieczenie samochodu wliczone w raty leasingu gwarantujące dodatkowy komfort planowania kosztów związanych z użytkowaniem pojazdu.
  3. Comfort – cenisz sobie komfort użytkowania i przewidywalność wydatków? Wyobraź sobie jedną miesięczną opłatę, która zawiera wszelkie koszty związane z finansowaniem i obsługą samochodu. Nie musisz już myśleć o fakturach za przeglądy, naprawy, zakup, wymianę i składowanie opon. Nie musisz płacić za auto zastępcze. Nie martwisz się o zakup ubezpieczenia. Płacisz tylko za paliwo i płyn do spryskiwacza. Cała reszta zawarta jest w jednej racie miesięcznej w ramach wariantu Comfort.

Jak widać, Toyota SmartPlan jest niezwykle korzystną opcją finansowania. Warto zaznaczyć, że objęte są nią nie tylko nowe auta, ale i samochody używane. Jeśli więc zastanawiasz się nad leasingiem w swoim przedsiębiorstwie, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.