Skup aut za gotówkę | Pewny Automobil

Skup aut za gotówkę

Jedni wolą poczekać na dobrą cenę, innym się śpieszy. Sprzedać samochód możemy na kilka sposobów, wszystko zależy od tego, czy mamy czas. Pozbyć się pojazdu można m.in. sprzedając bezpośrednio swój stary model nabywcy, wybierając usługi komisu lub decydując się na skup aut używanych. Pewny Automobil to firma, która nabywa samochody wszystkich marek za gotówkę, bez zbędnych formalności.

skup aut za gotówkę

Pewny Automobil – skupuje auta wszystkich marek

Wybierając sprzedaż bezpośrednią kolejnemu nabywcy, należy liczyć się z koniecznością stworzenia atrakcyjnych ofert na kilku platformach internetowych, musimy także poświęcać czas na spotkania i prezentacje samochodu. Takie działanie na pewno nie jest najszybszą formą pozbycia się starego auta.

skup aut wszystkich marek

Można także skorzystać z usług komisu samochodowego, któremu zlecamy sprzedaż pojazdu. Komis pobiera prowizje od uzyskanej ceny, której wysokość ustalana jest w umowie. W tym przypadku w zasadzie nie angażujemy się w zbycie auta, musimy tylko poczekać.

Na Śląsku działa wiele podmiotów, skupujących auta osobowe. Warto wybrać Pewny Automobil, ponieważ działamy od lat, skupujemy auta wszystkich marek, minimalizujemy formalności. Tę formę sprzedaży można porównać do transakcji ze zwykłym kupcem. Podpisując umowę z Pewny Automobil, sprzedawca przenosi prawo własności na skup aut. Zakup samochodu odbywa się za gotówkę, zbywca nie ponosi dodatkowych kosztów np. prowizji. Zysk skupu aut sprawdzonych polega na sprzedaży modelu po wyższej cenie i różnicy między ceną zakupu, a późniejszego zbycia. Jest to bardzo szybka i opłacalna metoda.

Pewny Automobil – skontaktuj się z nami, działamy bardzo szybko

Do naszej siedziby można wybrać się osobiście, można odwiedzić kilka takich miejsc i porównać ceny. Można także zadzwonić. Chyba lepszym, a na pewno wygodniejszym sposobem jest odwiedzenie witryny internetowej Pewnego Automobil. Na naszej stronie internetowej dostępny jest specjalny formularz ułatwiające kontakt. Należy wysłać wypełniony formularz, można opisać oferowany model. Pracownicy Pewnego Automobil skontaktują się i ustalą dogodną datę spotkania. Przyjeżdżamy, dokładnie sprawdzamy auto i wyceniamy. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania, działamy błyskawicznie, interesują nas auta wszystkich marek.
skup aut Pewnyautomobil

Skup aut minimum formalności

Zbycie pojazdu następuje w drodze umowy kupna–sprzedaży. Nasi prawnicy przygotowują gotowe umowy. Ważne, aby przeczytać dokumenty przed podpisaniem, jesteśmy otwarci na uwagi klientów. Pieniądze trafiają do kieszeni sprzedawcy po podpisaniu umowy i przekazaniu kluczyków. Działamy błyskawicznie, gotówkę przekazujemy od razu.

Pewny wybór – Pewny Automobil

Pewny Automobil to postawienie na sprawdzoną firmę, która działa na Śląsku od wielu lat, cieszy się nieposzlakowaną opinią. Działamy szybko, sprawnie, dokładnie sprawdzamy pojazdy, minimalizujemy formalności, skupujemy auta wszystkich marek. Chcesz sprzedać samochód za gotówkę – skontaktuj się z nami.