Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 698 673 374

O nas - Toyota Zabrze

Ja-Now-An Toyota znajdziesz u nas pewne uzywane i nowe auta

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota.  Swoją działalność prowadzimy od 1998 r. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwoliło nam na poszerzenie zakresu naszej działalności o skup i sprzedaż samochodów używanych.  W swojej ofercie posiadamy nie tylko gamę modeli Toyoty, ale także auta używane z gwarancją innych marek, co pozwala nam dopasować odpowiedni samochód do Państwa potrzeb. Większość samochodów używanych sprzedawanych jest w programie Toyota Plus, który gwarantuje wysoką jakość sprzedawanych samochodów, a także dwunastomiesięczną gwarancję.

Pobierz ulotkę Gwarancji Toyota Plus 

Nasze auta używane są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą

Wszystkie sprzedawane przez nas auta używane z gwarancją są dokładnie sprawdzane przez naszych wykwalifikowanych mechaników. Korzystając z naszej oferty, oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, ponieważ już na etapie rozmowy telefonicznej podajemy Państwu wszystkie informacje na temat stanu technicznego, wizualnego, prawnego i historii napraw blacharsko-lakierniczych w wybranym samochodzie, dzięki czemu gwarantujemy jedynie pewne uzywane auta. Do naszego komisu skupujemy wszystkie marki samochodów używanych, bez względu na wiek. 


Jak szybko i łatwo do nas trafić?
Nasz salon wraz z komisem usytuowane są na granicy Zabrza i Gliwic w pobliżu jednego z największych w Europie węzła autostradowego „Sośnica”, łączącego autostradę A4 z A1, a także Drogową Trasę Średnicową i w niedalekiej odległości Drogę Krajową nr 88.

Serwis mechaniczny Toyota Ja-Now-An to wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, najnowszej generacji maszyny i urządzenia, osiem stanowisk obsługi oraz nowoczesna ścieżka diagnostyczna - wszystko to gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług serwisowych.

Dzięki stosownym umowom z firmami ubezpieczeniowymi wykonujemy naprawy w formie bezgotówkowej, świadczymy także usługi w zakresie napraw powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszelkiego typu.
 

Atrakcyjne finansowanie zakupu aut nowych, jak również używanych

W zakresie finansowania sprzedaży samochodów nowych i używanych nasza firma obsługuje swoich klientów kompleksowo, a wszystkich formalności możecie Państwo dopełnić na miejscu.  Umożliwiamy dokonywanie zakupów w systemie ratalnym za pośrednictwem banku kooperującego - Toyota Bank Polska S.A, jak również poprzez leasing - Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się systematycznie poszerzać gamę oferowanych przez nas usług finansowych.  
Nasi wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty w zakresie ubezpieczenia samochodów nowych i używanych.

Możemy poszczycić się audytem certyfikującym w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, posiadamy także Certyfikat Centralnej Jednostki Certyfikującej SGS w Genewie. W czerwcu 2010 roku przeszliśmy pozytywnie certyfikację TSM (Toyota Customer Service Management) na poziomie L1.