Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 698 673 374

Niezwykłe promocje na 20-lecie salonu Toyota Ja-Now-An

Pierwsza okazja zdobycia nowej Toyoty już za nami. 2 lipca odbył się wielki finał Loterii Hybrydowej. Główną nagrodą była Toyota Auris Hybrid Premium o wartości 90 tys. złotych, która została rozlosowana wśród naszych klientów. Właścicielami tego modelu Toyoty zostało się małżeństwo, którzy, dzięki loterii, posiadają teraz dwa auta o napędzie hybrydowym.


Świętuj 20-lecie z Ja-Now-An i korzystaj z niezwykłych promocji!

Huczne obchodzenie 20-lecia salonu Toyota Ja-Now-An już trwa. Za nami finał Loterii Hybrydowej, ale to nie koniec atrakcji czekających na klientów salonu atrakcji. Sprawdź, jak jeszcze możesz kupić nową Toyotę w niskiej cenie.
 

Wielki finał Loterii Hybrydowej

Pierwsza okazja zdobycia nowej Toyoty już za nami. 2 lipca odbył się wielki finał Loterii Hybrydowej. Główną nagrodą była Toyota Auris Hybrid Premium o wartości 90 tys. złotych, która została rozlosowana wśród naszych klientów. Właścicielami tego modelu Toyoty zostało się małżeństwo, którzy, dzięki loterii, posiadają teraz dwa auta o napędzie hybrydowym.

Kup Toyotę w niskiej cenie

Choć Loteria Hybrydowa jest już za nami, nie straciłeś jeszcze szansy na zdobycie Toyoty w niskiej cenie. W naszym salonie nadal trwa akcja 20 samochodów na 20 lat, dzięki której kupisz nową Toyotę od ręki w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Wciąż możesz kupić Toyotę: Auris Active, Auris Premium, Corolla Comfort+Style, Toyota C-HR Premium czy RAV4 Hybrid Prestige.

Szczegóły akcji znajdziesz tu.