Toyota PROACE

Sprawdzone technologie z kraju kwitnącej wiśni sprawiają, że Toyota PROACE jest autem oszczędnym, dynamicznym i skrętnym.

Wyświetlanie jednego wyniku

Aż 11 wersji nadwozia i długości, 3 miejsca z przodu, różne możliwości zamontowania drzwi tylnych i bocznych. Olbrzymi  bagażnik, największy w swojej klasie, który niezależnie od konfiguracji pomieści 1400 kg ładunku. To wszystko sprawia, że auto może wykonać każde zadanie w Twojej firmie.

Zmienia się, jak chcesz i potrzebujesz

Toyota PROACE to Van z ogromnymi możliwościami. Przestrzeń może być dostosowana do Twoich potrzeb, specyfiki prowadzonej firmy. Wszystko dzięki różnym możliwością wyposażenia, łączenia drzwi bocznych i tylnych oraz trzem wersjom nadwozia. Możesz stworzyć samochód szyty na miarę swoich potrzeb. Jeżeli potrzebujesz auta do transportowania większych ładunków postaw na PROACE Medium lub Long o dłuższych nadwoziach; 4,9 m i 5,3m. Natomiast wersje Activ i Comfort dają możliwość otworzenia przegrody i zwiększenia bagażnika. PROACE to przestrzeń, która robi wrażenie.

Toyota PROACE – zaskakująco oszczędny silnik

Sprawdzone technologie z kraju kwitnącej wiśni sprawiają, że Toyota PROACE jest autem oszczędnym, dynamicznym i skrętnym. Samochód  jest wyposażony w nowoczesny silnik Diesla o pojemności 1,5 lub 2,0. Auto może mieć moc od 100 aż do 177 KM. Toyota PROACE dostępna jest z; 6-stopniową skrzynię manualną lub 8 automatyczną. Zastosowane rozwiązania pozwalają na ekonomiczną, ekologiczną, ale także płynną jazdę. Wybierając pakiet Toyota Traction Select, zyskujesz dodatkową ochronę przed poślizgiem, żaden śnieg, deszcz, czy gołoledź Cię nie zaskoczy.

Mobilne biuro w Twoim samochodzie

Komfortowe wyposażenie, wygodne siedzenia oraz liczne udogodnienia sprawiają, że Toyota PROACE może być miejscem pracy w terenie. Samochód posiada liczne schowki oraz stolik przy oparciu przedniego fotela, który umożliwia przytrzymanie laptopa i dokumentów.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pasażerów

Prowadzenie firmy wymaga pokonywania wielu kilometrów. Z Toyotą PROACE możesz poruszać się bezpiecznie. Opcjonalny pakiet Safety składa się m.in. z systemu Toyota Safety Sense, który zawiera m.in.

  • automatyczne światła drogowe (AHB),
  • aktywny tempomat (ACC),
  • system przywracania uwagi kierowcy (DAA),
  • system ostrzegania przed kolizją (FCW),
  • układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego rozpoznawania prędkości (RSA),
  • układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa (LDA).

Obecnie produkowana jest druga generacja Toyoty PROACE.

Zobacz również: