Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 698 673 374

Kupujesz samochód? Autokomisy Gliwice najlepszą możliwą opcją

Znajdziesz u nas spory wybór pojazdów używanych w dobrym stanie technicznym – zawsze sprawdzone na naszej autoryzowanej stacji obsługi. Przeczytaj nasz tekst i zobacz, dlaczego warto nas wybrać. Dowiesz się też, na czym polega program Toyota Plus i jakie ma on zalety.

Auto komis Gliwice Sośnica- dlaczego jest najlepszą opcją?

Nasz auto komis Gliwice Sośnica to doskonały wybór, jeśli jesteś z tego miasta i szukasz dobrej jakości używanego samochodu. Na pewno jedną z większych zalet jest bogata oferta. Nie musisz jeździć po mieście od jednej do drugiej osoby, żeby sprawdzić, czy przypadnie Ci do gustu to Kombi, a może ten Van. W naszym komisie przekrój modeli oraz marek jest bardzo duży, co oznacza, że w kilkanaście minut możesz obejrzeć i przymierzyć się do wielu z nich. Niewątpliwą zaletą naszego komisu jest również fakt, że dajemy gwarancję na kupione samochody – jest to gwarancja czasowa na minimum 12 miesięcy. To potwierdzenie, że kupujesz auto, które nie rozsypie się po tygodniu czy miesiącu.

Autokomis Gliwice – sprawdzona jakość dla mieszkańców

Komis samochodowy Gliwice daje pewność, że auta, które są sprzedawane, były dokładnie przez właściciela komisu sprawdzone – nikt nie chce przecież mieć na stanie wraku, którego trudno będzie się potem pozbyć. Bez problemu uzyskasz numer VIN oraz pełną dokumentację, bo zadbał o to już właściciel lub też pracownik. Decydując się na używane auto, nie musisz martwić się tym, że samochód zacznie ujawniać ukryte wady i zostaniesz z nim na przysłowiowym lodzie. Gwarancja, którą zapewniają auto komisy Gliwice, pozwoli na spokojne serwisowanie samochodu. Nasza oferta dostosowana jest do każdego budżetu, bez problemu znajdziesz tu samochody w różnym wieku, czy wyeksploatowane w rozmaitym stopniu. Niepodważalną zaletą będzie także to, że bardzo często auta trafiają do nas po pierwszym użytkowniku.

Program Toyota Plus – znakomicie opracowany program gwarancji

Toyota Plus to znakomicie opracowany program gwarancji dla samochodów używanych, który ma wiele zalet. Gwarancja trwa 12 lub 24 miesiące. W pierwszym przypadku limit kilometrów to 20 tysięcy, w drugim 40. Oferujemy również całodobową pomoc Assistance na terenie Polski – naprawa pojazdu na drodze oraz darmowy transport holowniczy do najbliższego autoryzowanego serwisu. Każdy pojazd przechodzi także kontrolę na ścieżce diagnostycznej, dzięki czemu masz gwarancję, że samochód jest w dobrym stanie.

Komis Gliwice opcją nie dla Ciebie? Odwiedź nasz salon w Zabrzu

Postanowiłeś, że chcesz kupić nową Toyotę? Nic trudnego, nie musisz korzystać z opcji komisy samochodowe Gliwice, zamiast tego wybierz się do naszego autoryzowanego salonu Toyota Ja-Now-An mający swoją siedzibę w Zabrzu. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie modele Toyoty, dzięki czemu na pewno znajdziesz tam samochód odpowiedni dla siebie oraz taki, który będzie spełniał wszystkie wymagania. Nasz salon to idealna opcja dla wszystkich osób, które interesuje salon samochodowy Gliwice.