Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Kupujesz samochód? Autokomis Gliwice najlepszą możliwą opcją

Znajdziesz u nas spory wybór pojazdów używanych w dobrym stanie technicznym – zawsze sprawdzone na naszej autoryzowanej stacji obsługi.

Komis samochodowy Gliwice- dlaczego jest najlepszą opcją?

Nasz autokomis Gliwice to doskonały wybór, jeśli jesteś z tego miasta i szukasz dobrej jakości używanego samochodu. Na pewno jedną z większych zalet jest bogata oferta. Nie musisz jeździć po mieście od jednej do drugiej osoby, żeby sprawdzić, czy przypadnie Ci do gustu to Kombi, a może ten Van. W naszym komisie przekrój modeli oraz marek jest bardzo duży, co oznacza, że w kilkanaście minut możesz obejrzeć i przymierzyć się do wielu z nich. Niewątpliwą zaletą naszego komisu jest również fakt, że dajemy gwarancję na kupione samochody – jest to gwarancja czasowa na minimum 12 miesięcy. To potwierdzenie, że kupujesz auto, które nie rozsypie się po tygodniu czy miesiącu.

Autokomisy Gliwice – sprawdzona jakość dla mieszkańców

Komis samochodowy Gliwice daje pewność, że auta, które są sprzedawane, były dokładnie przez właściciela komisu sprawdzone – nikt nie chce przecież mieć na stanie wraku, którego trudno będzie się potem pozbyć. Bez problemu uzyskasz numer VIN i pełną dokumentację, bo zadbał o to już właściciel lub też pracownik. Decydując się na używane autonie musisz martwić się tym, że samochód zacznie ujawniać ukryte wady i zostaniesz z nim na przysłowiowym lodzie. Gwarancja, którą zapewniają komisy Gliwice, pozwoli na spokojne serwisowanie samochodu. Nasza oferta dostosowana jest do każdego budżetu, bez problemu znajdziesz tu samochody w różnym wieku, czy w rozmaitym stopniu wyeksploatowane. Niepodważalną zaletą będzie także to, że bardzo często auta trafiają do nas po pierwszym użytkowniku.

Program Toyota Plus

Toyota Plus to znakomicie opracowany program gwarancji dla samochodów używanych. Gwarancja trwa 12 lub 24 miesiące. W pierwszym przypadku limit kilometrów to 20 tysięcy, w drugim 40. Oferujemy również całodobową pomoc Assistance na terenie Polski – naprawa pojazdu na drodze oraz darmowy transport holowniczy do najbliższego autoryzowanego serwisu. Każdy pojazd przechodzi także kontrolę na ścieżce diagnostycznej, dzięki czemu masz gwarancję, że samochód jest w dobrym stanie.

Komis Gliwice opcją nie dla Ciebie? Odwiedź nasz salon w Zabrzu

Postanowiłeś, że chcesz kupić nową Toyotę? Nic trudnego, nie musisz korzystać z opcji komisy samochodowe Gliwice, zamiast tego wybierz się do naszego autoryzowanego salonu. W ofercie znajdziesz wszystkie modele Toyoty, dzięki czemu na pewno znajdziesz tam samochód odpowiedni dla siebie oraz taki, który będzie spełniał wszystkie wymagania. Nasz salon to idealna opcja dla osób, które interesuje salon samochodowy Gliwice.