Komis samochodowy | Pewny Automobil

Komis

Rzetelna sprzedaż samochodów wszystkich marek!

Toyota Ja-Now-An prowadzi sprzedaż samochodów używanych. U nas znajdziesz tylko pojazdy w dobrym stanie technicznym sprawdzone w naszej autoryzowanej stacji obsługi. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kupiony samochód będzie służył wiele lat.

Nasza sprzedaż samochodów używanych działa w ramach programu „Toyota Pewne Auto” skupiającego autoryzowanych dealerów Toyoty na terenie całego kraju. Celem programu jest zapewnienie najwyższych standardów jakości, jakie tylko mogą zaoferować komisy samochodowe. Do sprzedaży kwalifikują się tylko pojazdy, które z powodzeniem przeszły kontrolę diagnostyczną przeprowadzoną przez wykwalifikowanych mechaników i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu.

W ramach oceny stanu samochodu wykonuje się kontrolę:

  • stanu nadwozia,
  • wnętrza pojazdu,
  • podwozia,
  • hamulców,
  • kół oraz opon.

Sprawdza się też komorę silnika. To daje gwarancję, że samochody wystawione do sprzedaży spełniają wszelkie niezbędne normy, a Ty masz pewność, że kupujesz pewne oraz bezpieczne auto.

Zobacz samochody

Dlaczego warto kupić samochód w autokomisie?

Rozwiązanie, jakim jest komis samochodowy, ma wiele zalet. Nic więc dziwnego, że Polacy tak chętnie się na nie decydują. Dlaczego warto kupić samochód w autokomisie?

Niskie ceny

Przede wszystkim plusem jest cena.  Nie zawsze stać na zakup nowego samochodu, jeśli więc na obecną chwilę nie dysponujemy sporą gotówką, warto wybrać alternatywę, jaką są komisy samochodowe. Co więcej, w Ja-Now-An oferujemy różne formy finansowania w ramach programu Toyota Plus. Możesz wybrać między innymi kredyt SMARTPLAN, Standard Leasing czy Comfort Pay.

Szeroki wybór

Drugą zaletą jest szeroki wybór, w komisie – w przeciwieństwie do salonu – nie wybieramy jedynie pośród modeli jednej marki. Asortyment w tym miejscu jest o wiele większy, możemy porównywać pojazdy o różnych rocznikach i stanie w przystępnych cenach.

Oferta

Sprawdzony stan techniczny

Wiele osób boi się kupować w komisach samochodowych ze względu na zły stan techniczny niektórych samochodów. Wybierając pojazd z naszego autokomisu, nie musisz martwić się, że Twoja inwestycja będzie nietrafiona. W ofercie znajdziesz jedynie samochody z gwarancją, które, przed wystawieniem ich na sprzedaż, przeszły precyzyjnie badania wykonane przez naszych mechaników. Dzięki temu masz pewność, że kupione auto będzie bezpieczne i pewne.

Minimalne formalności

Kolejnym plusem, dla którego warto wybrać komis samochodowy, są formalności. W Ja-Now-An nie spędzisz przy nich wiele czasu, nasi konsultanci sprawnie przeprowadzą Cię przez proces sprzedaży. Z chęcią też odpowiedzą na wszelkie pytania.

Toyota Ja-Now-An: samochody używane: szybko i sprawnie

Nasz komis samochodowy jest zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie. Łatwy dojazd mają do niego mieszkańcy miast: Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice i Katowice. Nasi pracownicy skupują samochody różnych marek. Wystarczy podjechać na miejsce, żeby wykonać wycenę.  Wykwalifikowany i sprawnie działający personel szybko określa stan techniczny pojazdu i pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności.