Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 698 673 374

Komis Zabrze – co oferujemy Ci w naszym salonie?

komis zabrze

Zakup nowego samochodu to duży koszt, więc nic dziwnego w tym, że wielu kierowców szuka innych opcji. Niektórzy biorą auto w leasing, inni decydują się na kredyt —  porównanie tych dwóch opcji znajdziesz tu. Trzecim rozwiązaniem jest auto używane.

Jak wygląda zakup samochodu w salonie Toyota Ja-Now-An? Jak długo objęte są gwarancją auta? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, co oferujemy Ci w naszym salonie w Zabrzu.

Pewne auto używane – komisy samochodowe Śląsk?

Obecnie nie jest problemem znaleźć ogłoszenie na auto używane, jednak oferta ofercie nie równa. Niektórzy reklamodawcy liczą sobie naprawdę duże pieniądze za samochód, a stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Czy w takim razie można znaleźć pewne auto używane? Które komisy samochodowe Śląsk warto odwiedzić?

Jasne, że tak, ale należy wiedzieć, gdzie szukać. Miejscem, w którym otrzymujesz gwarancje na samochód, jest renomowany salon samochodowy. Każde auto używane w salonie Toyoty w Zabrzu przechodzi najpierw odpowiednie testy techniczne. Sprawdzany jest stan poszczególnych komponentów. Kontrola techniczna obejmuje:

  • kontrolę stanu nadwozia,
  • kontrolę wnętrza pojazdu,
  • kontrolę w komorze silnikowej,
  • kontrolę podwozia,
  • kontrolę hamulców, kół i opon.

Oczywiście, otrzymujesz też potwierdzenie, że dane auto używane z naszego salonu z Zabrza jest w dobrym stanie – od dealera otrzymujesz pełną dokumentację i historię pojazdu.

A co z gwarancją?

Ochrona gwarancyjna najczęściej wchodzi w ofertę salonu, w naszym salonie gwarancja jest objęta wraz z programem Toyota Plus.

Gwarancja w programie Toyota Plus:

  • trwa 12 lub 24 miesiące. Roczna ochrona przysługuje w przypadku aut z limitem przebiegu 20 tys. km, a dwuletnia z limitem przebiegu 40 tys. km;
  • obejmuje auta w wieku do 10 lat z maksymalnym przebiegiem 200 tys. km w chwili sprzedaży;
  • obejmuje nie tylko teren całej UE, ale też Szwajcarii;
  • to całodobowa pomoc Assistance na terenie naszego kraju. Zakres obejmuje: naprawy pojazdu na drodze oraz pokrycie kosztów holowania do najbliższego autoryzowanego serwisu;
  • może zostać przeniesiona na nowego właściciela.

Program Toyota Plus obejmuje dwa warianty – Plus Optimum i Plus Premium. Poniżej tabelka przedstawiają elementy, które są objęte w obu pakietach:

toyota plus

Toyota Ja-Now-An Zabrze samochody używane

Podchodzimy od obsługi klienta kompleksowo, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nie tylko auta marki Toyota, ale też auta innych marek. Wszystkie formalności załatwiamy w jednym miejscu, a auto używane możesz kupić w systemie ratalnym, wziąć je też w leasing w naszym auto komisie Gliwice.

Więcej informacji znajdziesz w naszym salonie. Toyota Ja-Now-An Zabrze samochody używane to najlepszy możliwy wybór. Zapraszamy do kontaktu.