Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Komis

Toyota Ja-Now-An prowadzi sprzedaż samochodów używanych. U nas znajdą Państwo tylko pojazdy  w dobrym stanie technicznym sprawdzone w naszej autoryzowanej stacji obsługi. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że kupiony samochód będzie służył wiele lat.

Rzetelna sprzedaż samochodów

Nasza sprzedaż samochodów używanych działa w ramach programu „Toyota Pewne Auto”  skupiającego  autoryzowanych dealerów Toyoty na terenie całego kraju. Celem programu jest zapewnienie najwyższych standardów jakości. Do sprzedaży kwalifikują się tylko pojazdy, które z powodzeniem przeszły kontrolę diagnostyczną przeprowadzoną przez wykwalifikowanych mechaników i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. W ramach oceny stanu samochodu wykonuje się: kontrolę stanu nadwozia, wnętrza pojazdu, podwozia, hamulców, kół, opon. Sprawdza się też komorę silnika. To daje gwarancję, że samochody wystawione do sprzedaży spełniają wszelkie niezbędne normy.

Toyota Ja-Now-An: samochody używane: szybko i sprawnie

Nasz salon jest zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie. Łatwy dojazd mają do niego mieszkańcy miast: Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice. Nasi pracownicy skupują samochody różnych marek. Wystarczy podjechać na miejsce, żeby wykonać wycenę.  Wykwalifikowany i sprawnie działający personel szybko określa stan techniczny pojazdu i pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności.