Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 698 673 374

Blog

Nowa Toyota Yaris 2020 – komfort i styl

toyota yaris 2020

Nowa Toyota Yaris 2020 w swoim wnętrzu oferuje wysokiej jakości materiały, takie jak filc na panelach drzwi oraz miękkie tworzywo na desce rozdzielczej. Sprawdź wpis!

Czytaj dalej...

 

Nowoczesny SUV, czyli Toyota Highlander

toyota highlander

Do nowej oferty Toyoty dołączył także 7-osobowy SUV, o nazwie Highlander. Będzie on dostępny wyłącznie z napędem hybrydowym czwartej generacji. Sprawdź nasz wpis!

Czytaj dalej...

 

Nowy Hilux – moc innowacyjnych rozwiązań

toyota hilux

Toyota Hilux jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli japońskiej marki. Niedawno zaprezentowany został nowy, znacznie ulepszony model Hiluxa. Sprawdź nasz wpis!

Czytaj dalej...

 

Jaki olej silnikowy wybrać?

gwarancja samochodu

Wraz ze zbliżającym się terminem wymiany oleju silnikowego, wielu kierowców zastanawia się pewnie, jaki olej silnikowy będzie najlepszy dla pojazdu. Często zastanawiamy się również czy można mieszać oleje silnikowe oraz ile wlać go do silnika. Przychodzimy więc z pomocą i w dzisiejszym tekście odpowiadamy na te pytania.

Czytaj dalej...

Co obejmuje gwarancja samochodu?

gwarancja samochodu

Gwarancja na samochód to okres lub określony przebieg, w którym producent zapewnia bezawaryjne działanie samochodu. Z perspektywy klienta jest to bardzo kuszące, dlatego też często jest to decydujący element przy wyborze konkretnego pojazdu. Jednak co obejmuje taka gwarancja i jakie zapisy powinny się w niej znaleźć? Dzisiejszy artykuł odpowiada na te pytania.

Czytaj dalej...

Komis samochodowy Katowice- kup lub sprzedaj używane auto

komis samochodowy katowice

Postaw na autoryzowany salon Toyoty, który swoją działalność prowadzi od ponad 20 lat. Oferujemy skup samochodów Katowice oraz sprzedaż samochodów używanych – nie tylko Toyoty, ale też innych marek. Sprawia to, że każdy klient z pewnością znajdzie model odpowiedni dla swoich potrzeb i wymagań.

Czytaj dalej...

Toyota Katowice - najlepszy model znajdziesz w salonie w Zabrzu

Już dziś zachęcamy wszystkie osoby z Katowic i okolic do autoryzowanego salonu Toyoty w Zabrzu. Prowadzimy sprzedaż samochodów zarówno nowych, jak i używanych. Każdy model cechuje się wysoką jakością wykonania. Bogate wyposażenie oraz nowoczesne technologie sprawiają, że Toyota od lat pozostaje niezawodna.

Czytaj dalej...

Kupujesz samochód? Autokomisy najlepszą możliwą opcją

autokomisy gliwice

Komis samochodowy Gliwice daje pewność, że auta, które są sprzedawane, były dokładnie przez właściciela komisu sprawdzone – nikt nie chce przecież mieć na stanie wraku.

 

 

Czytaj dalej...

Kupno lub sprzedaż samochodów używanych – na co zwrócić uwagę?

sprzedaż samochodów używanychRynek samochodów używanych cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Choć ilość sprzedawanych co roku nowych pojazdów systematycznie rośnie, większość Polaków wciąż wybiera auta używane. Polska jest rynkiem atrakcyjnym pod względem sprzedaży aut z zagranicy.Jak sprzedać lub kupić auto używane? To nie są proste sprawy. W dzisiejszym tekście podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę, jeśli kupujesz lub sprzedajesz auto.

Czytaj dalej...

Kupno samochodu - na co zwrócić uwagę?

Zakup auta używanego wiąże się z dużym ryzykiem natrafienia na nieuczciwych sprzedawców, których na rynku jest niestety bardzo dużo i którzy będą próbowali sprzedać samochody powypadkowe, z mocno cofniętym przebiegiem, w złym stanie technicznym, obciążone kredytami czy auta kradzione.Samodzielna kontrola używanego samochodu przed zakupem – na co zwrócić uwagę?

Czytaj dalej...

Komis Zabrze – co oferujemy Ci w naszym salonie?

Zakup nowego samochodu to duży koszt, więc nic dziwnego w tym, że wielu kierowców szuka innych opcji. Niektórzy biorą auto w leasing, inni decydują się na kredyt — porównanie tych dwóch opcji znajdziesz tu. Trzecim rozwiązaniem jest auto używane..

 

Czytaj dalej...

Co to jest ubezpieczenie GAP?

W momencie, w którym decydujesz się na wzięcie samochodu w leasing, możesz być praktycznie pewny/a, że w pakiecie dostaniesz propozycję skorzystania z ubezpieczenia GAP. Co to jest ubezpieczenie GAP? Jakie są rodzaje GAP i który warto wziąć? Sprawdź, nasz tekst i poznaj odpowiedź na to pytanie!

Czytaj dalej...

Niezwykłe promocje na 20-lecie salonu Toyota Ja-Now-An

Pierwsza okazja zdobycia nowej Toyoty już za nami. 2 lipca odbył się wielki finał Loterii Hybrydowej. Główną nagrodą była Toyota Auris Hybrid Premium o wartości 90 tys. złotych, która została rozlosowana wśród naszych klientów. Właścicielami tego modelu Toyoty zostało się małżeństwo, którzy, dzięki loterii, posiadają teraz dwa auta o hybrydowym?

Czytaj dalej...

Wypadek auta w leasingu oraz kradzież samochodu leasingowego

Wzięcie auta w leasing z roku na rok zyskuje na popularności wśród Polaków. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę korzystne warunki. Niestety, w życiu zdarzają się sytuacje, które nie zawsze są zależne od nas. Co zrobić w razie wypadku lub kradzieży auta wziętego w leasing?

 

Czytaj dalej...

Jak zabezpieczyć samochód firmowy przed kradzieżą?

samochód firmowy

W ostatnich latach liczba kradzieży samochodów spadła aż o 80%, ale wciąż notuje się ich w naszym kraju około 14 tysięcy rocznie. Nie ma jednego, niezawodnego sposobu na ochronę naszego mienia, ale mamy całkiem spory wachlarz możliwości, które pomogą nam zminimalizować ryzyko kradzieży. 

 

Czytaj dalej...

Kredyt na samochód firmowy – jaki wybrać?

Własna działalność gospodarcza dla wielu ludzi może powodować, że staną się dla siebie i innych czymś i kimś więcej. Jednakże sama firma nie może sprawić, że będzie na siebie odpowiednio zarabiać. Do tego celu potrzebne jest odpowiednie zarządzanie, które nie może być efektywne, jeśli jako właściciel nie możemy dotrzeć do wybranego oddziału.

Czytaj dalej...

Kredyt na samochód firmowy czy leasing – co wybrać?

Rzadko kiedy kupując samochód, nawet firmowy dysponujemy środkami na opłacenie go w całości. Bez samochodu w obecnych czasach ciężko jest jednak funkcjonować, a co dopiero sprawnie prowadzić mniejszy czy większy biznes. Obecnie rynek oferuje wiele rozwiązań ułatwiających zakup pojazdu, a są to między innymi kredyt na samochód, leasing czy choćby pożyczka gotówkowa.

Czytaj dalej...